zákaznická linka: +420 732 545 107
0

Pozor!!!

Počítejte se srážlivostí výrobků ze 100% bavlny a 96% bavlny s elastanem o 1 - 3 cm na délku.

Prací symboly na etiketách (praní, žehlení, chemické čištění, bělení, sušení)

Výrobek se může vyvářet. Při praní v pračce se nevyžaduje zvláštní opatrnost. Mechanické působení, máchání bez kontroly teploty vody a odstřeďování odpovídá normálnímu programu pračky.

Výrobek se může prát v pračce při teplotě prací lázně nejvýše 95°C. Mechanické působení, máchání při postupně klesající teplotě vody a odstřeďování odpovídá šetrnému programu pračky.
Výrobek se může prát v pračce při teplotě prací lázně nejvýše 60°C. Mechanické působení, máchání ve vodě o teplotě nejvýše 60°C a odstřeďování odpovídá normálnímu programu pračky.
Výrobek se může prát v pračce při teplotě vody nejvýše 60°C. Mechanické působení, máchání při postupně klesající teplotě vody a odstřeďování odpovídá šetrnému programu pračky.
Výrobek se může prát v pračce při teplotě prací lázně nejvýše 40°C. Mechanické působení, máchání ve vodě o teplotě nejvýše 40°C a odstřeďování odpovídá normálnímu programu pračky.
Výrobek se může prát v pračce při teplotě prací lázně nejvýše 40°C. Mechanické působení, máchání a odstřeďování odpovídá šetrnému programu pračky.
Výrobek se může prát v pračce při teplotě prací lázně nejvýše 30°C. Mechanické působení, máchání a odstřeďování odpovídá šetrnému programu pračky.
Výrobek se musí prát pouze ručně při teplotě prací lázně nejvýše 40°C a krátkodobě. Během praní se výrobek pouze může lehce mnout a ručně lehce ždímat bez kroucení.
Výrobek se nesmí prát.
Výrobek se může sušit v bubnové sušičce. Nevyžaduje se zvláštní opatrnost.
Vlhký výrobek se musí sušit pouze zavěšený.
Vlhký výrobek se musí sušit pouze rozložený na rovné ploše.
Výrobek se může sušit v bubnové pračce při normálním sušícím programu.
Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení.
Výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce.
Teplota spodní plochy žehličky nesmí být vyšší než 200°C.
Teplota spodní plochy žehličky nesmí být vyšší než 150°C.
Teplota spodní plochy žehličky nesmí být vyšší než 110°C.
Výrobek se nesmí žehlit.
Výrobek se může chemicky čistit tetrachloreténem (perchloretylénem), benzinem, trifluortrichloretanem nebo fluortrichlormetanem obvyklými postupy čištění.
V závislosti na použitém rozpouštědle se při chemickém čištění vyžaduje určitá opatrnost při mechanickém působení a při volbě teploty sušení. Výrobek se může čistit tetrachloreténem (perchloretylénem), benzinem, trifluortrichloretanem nebo fluortrichlormetanem s omezeným přidáním vody.
Výrobek se může chemicky čistit pouze benzinem nebo trifluortrichloretanem obvyklými postupy čištění.
V závislosti na použitém rozpouštědle se při chemickém čištění vyžaduje zvláštní opatrnost při mechanickém působení a při volbě teploty sušení. Výrobek se může čistit pouze benzinem nebo trifluortrichloretanolem s omezeným přidáním vody.
Výrobek se nesmí chemicky čistit.
Výrobek se může bělit prostředky uvolňujícími chlor.
Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlor