Vítejte u KOALY

Děkujeme, za vaši návštěvu. Šijeme z materiálů  atestovaných na výrobu dětského oblečení (české atesty nezávadnosti/Ökotex standardy tř. I při dovozu materiálů z Německa) s atestem pro děti do 3 let. To vše na průmyslových strojích. Rádi vybíráme látky a kombinujeme barvy. Pokud jste z okolí, nebo jedete na dovolenou do Beskyd, můžete osobně dětem oblečení vyzkoušet v naší malé prodejně Malenovicích pod Lysou horou.

Sami navrhujeme design a veškeré střihy testujeme nejprve na našich dětech. Snažíme se o preciznost, aby oblečení bylo maximálně pohodlné, nikde neškrábalo a ani netlačilo. Nabídneme vám oblečení od vel.86 až po vel.146. Větší dětské velikosti ušijeme dle domluvy na zakázku.                                                                                                              Pro dospěláky vám nabídneme trička z MERINO - VLNY a dámské softshellové bundy.  

Pokud máte dítko s delšíma nohama, rukama s větším či menším bříškem, dejte nám prosím vědět, rádi vám vyhovíme a oblečení upravíme. Pro tyto požadavky využijte vnitřní poštu.                          Těšíme se na  vaše objednávky

Taťána a David Kratochvilovi.

 

Naše filozofie

"Věříme, že kvalitu si lidé najdou a po vyzkoušení a spokojenosti se budou vracet."

Tabulky velikostí

Prací symboly